مسیریادگیری بازار های مالی

آموزش بازار های مالی به دو دسته آموزش ارز های دیجیتال و آموزش فارکس تقسیم بندی می شود.دوره های آکادمی دکتر استقامت به صورت 0 تا 100 جامع و رایگان است و شما با مشاهده ویدیو های دوره می توانید به معامله گری به صورت حرفه ای بپردازید

برای آموزش ارز های دیجیتال از کجا شروع کنم؟

برای آنکه بتوانید یک معامله گر حرفه ای در بازار ارز های دیجیتال شوید باید دوره های زیر را به صورت کامل و منظم دنبال کنید تا آموزش های شما تکمیل شود.

چگونه به یک تریدر حرفه ای در بازار ارز های دیجیتال تبدیل شویم؟

برای اینکه یک تریدر حرفه ای دربازار ارز های دیجیتال شوید ابتدا باید دوره ورود به دنیای ارز های دیجیتال را مشاهده کنید.دوره کامل مختصر مفید با ریز جزئیات بوده و شما را به صورت کامل با بازار رمز ارز ها آشنا می کند.

ثبت سفارش به همراه سود مستمر

در گام دوم دوره اوردر گذاری یکی از دوره های مهم می باشد و روش های اوردر گذاری در ارز های دیجیتال را برای شما آموزش میدهد.

رایگان

3 میلیون تومان

چگونه استفاده حرفه ای از ابزار تردینگ ویو داشته باشیم؟

تردینگ ویو جزو بهترین ابزار برای ترید می باشد . آموزش دیدن آن الزامی و چگونه گی استفاده از آن می تواند پروسه بررسی و تحلیل را برای شما آسان سازد.

مستر ترید ارز های دیجیتال

دوره بی نظیر مسترترید ارز های دیجیتال شما را به صورت حرفه ای با این بازار آشنا میکند.بازار حرفه ای نیازمند دانش و تخصص حرفه ای برای کسب سود مستمر و پایدار است.

برای آموزش فارکس از کجا شروع کنم؟

برای آنکه بتوانید یک معامله گر حرفه ای در بازار فارکس شوید باید دوره های زیر را به صورت کامل و منظم دنبال کنید تا آموزش های شما تکمیل شود.