2

دکتر استقامت

استاد و متخصص بازار های مالی ، ابداع کننده سیستم معملاتی اتو فازی
آدرس ایمیل

[email protected]

شماره تماس

09029399123

اینستاگرام

dresteghamat@

تلگرام

fxinvestanalyze@

بیوگرافی

دکتر داود استقامت متولد 1355 در تهران در یک خانواده بازاری که به امر تجارت مشغول بودند چشم به جهان گشود ، پس از پایان دوران ابتدایی وارد یکی از معتبر ترین مجتمع های آموزشی تهران شد و دوران راهنمایی و دبیرستان را در آن مجتمع سپری کرد .سپس وارد دانشگاه پلی تکنیک (امیر کبیر تهران) شد و در رشته مهندسی شیمی گرایش رنگ ونساجی فارق التحصیل گردید، بدلیل علاقه ایشان به امر تجارت به لحاظ سبقه خانوادگی در مقطع فوق لیسانس  در رشته EMBA (تجارت الکترونیک) در دانشگاه کوندیش کالج انگلستان ادامه تحصیل داده و فارق التحصیل گردید . و سپس در رشته DBA و مقطع دکتری در دانشگاه تهران به کسب علم خود ادامه داد و فارق التحصیل شد .

امروزه در دنیا بالاترین نیاز بشر و عالی ترین سطح آموزش بهره گیری از یک مربی می باشد . دکتر عاشق تدریس بود ، سال ها در حوزه بازارهای مالی حضور مستمر داشت ، روزهای تلخ و شیرین و آزمودن هر آنچه در این مسیر وجود داشت از طرفی تسلط ایشان بر حوزه آموزش می توانست بهترین بستر برای پرورش معامله گران حرفه ایی باشد از این جهت تصمیم برآن شد تا دکتر استقامت در این مسیر اقدام به برگزاری دوره و تربیت معامله گران حرفه ایی نماید.

آنچه در طی تمامی سال های تدریس برای ایشان مسجل شد،نیاز مبرم معامله گران به آموزش های متمرکز و غیرپراکنده در زمینه روش های معامله گری و روان شناسی معامله گری می بود، از این رو ایشان مصمم گردیدند تا با راه اندازی آکادمی مالی دکتر استقامت ، تا جایی که می تواند با ارائه آموزش هایی اصولی و حرفه ای به صورت رایگان کمک حال افراد علاقمند به یادگیری این علم و تخصص باشد.

جدیدترین فعالیت ایشان ابداع و توسعه سبک معاملاتی اتوفازی میباشد که به یکی از جدیدترین و سودآورترین روش های معامله گری تبدیل شده است.

دوره های منتشر شده

از دست ندهید!